Kthehu lart

Tottenham – Dortmund, shënohen tre gola të shpejtë (Video)

Tottenham – Dortmund, shënohen tre gola të shpejtë (Video) GazetaExpress

Tottenhami po fiton 2:1 ndaj Dortmundit.

Për 15 minuta janë shënuar tre gola në ndeshjen Tottenham – Dortmund.

Të parët në epërsi shënuan vendasit përmes Son në minutën e 4’. Barazoi Andriy Yarmolenko në minutën e 11’të, ndërsa kaloi sërish Tottenhamin në epërsi Harry Kane në minutën e 15’. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 21:02
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera