Kthehu lart

Tjetër gol në ndeshjen Irlandë – Danimarkë

Tjetër gol në ndeshjen Irlandë – Danimarkë GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 21:14

Danimarka ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Irlandës, me golin e shënuar nga Christensen në minutën e 29’. Kjo ndeshje vendos se cila skuadër sonte kualifikohet në Kupën e Botës, pasi ndeshja e parë kishte përfunduar baras 0:0

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 21:14
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera