Kthehu lart

Tjetër gol në ndeshjen Irlandë – Danimarkë

Tjetër gol në ndeshjen Irlandë – Danimarkë GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 22:03

Danimarka ka shënuar për 1:3 ndaj Irlandës në udhëtim, me anë të mesfushorit Christian Eriksen në minutën e 63’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 22:03
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera