Kthehu lart

Spanja ndalet në Rusi

Spanja ndalet në Rusi GazetaExpress

Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3:3 në një miqësore të zhvilluar në Krestovsky Stadium të Shën Peterzburgut

Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej me vetëm një barazim 3:3.

Spanjollët nuk arritën të mbajnë epërsinë, ndërsa vendësit ishin shumë klinik në rastet që kishin.

Golat për Spanjën i shënuan Jordi Alba dhe Sergio Ramos dy, ndërsa për Rusinë shënuan Smolov dy dhe Zhirkov. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 21:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera