Kthehu lart

Spanja ndalet në Rusi

Spanja ndalet në Rusi GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 21:40

Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3:3 në një miqësore të zhvilluar në Krestovsky Stadium të Shën Peterzburgut

Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej me vetëm një barazim 3:3.

Spanjollët nuk arritën të mbajnë epërsinë, ndërsa vendësit ishin shumë klinik në rastet që kishin.

Golat për Spanjën i shënuan Jordi Alba dhe Sergio Ramos dy, ndërsa për Rusinë shënuan Smolov dy dhe Zhirkov. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 21:40
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera