Kthehu lart

Spalletti zbulon skuadrën e Perisicit për sezonin e ri

Spalletti zbulon skuadrën e Perisicit për sezonin e ri GazetaExpress

Ivan Perisic nuk do të largohet nga Interi

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti u ka dhënë fundi spekulimeve rreth të ardhmes së Ivan Perisicit.

Ai ka zbuluar se kroati do të mbetet në Inter pavarësisht insistimit të Jose Mourinhos që ta transferoj në Manchester United.

"Perisic është i vendosur të mbetet në Inter" ka deklaruar Spalletti për Sky Sports Italia pas fitores ndaj Real Betisit. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 07:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera