Kthehu lart

Skandal: A e kurdisi UEFA shortin e Ligës së Kampionëve? (Video)

Skandal: A e kurdisi UEFA shortin e Ligës së Kampionëve? (Video) GazetaExpress

E përditshmja sportive madrilene, AS, dyshon se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i kurdisur nga UEFA

AS ka kritikuar Ian Rush për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos, përcjell Express.

Ai nuk i përziu goglat, derisa e kapi menjëherë ‘topin’ që doli për kundërshtar të Real Madridit, rivali i qytetit, Atletico Madrid. /Express/ 


Bolas calientes sorteo champions semifinales ojo cuando saca la bola del Atlético de Madrid

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 14:29
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Liverpool eliminohet nga kupa

   ​Liverpool eliminohet nga kupa 0

  Të tjera