Kthehu lart

Shtylla ia mohoi një gol spektakolar Rashfordit (Video)

Shtylla ia mohoi një gol spektakolar Rashfordit (Video) GazetaExpress

Manchester Unitedi ishte afër edhe golit të tretë ndaj West Ham United.

Manchester Unitedi është duke e mposhtur 2:0 West Ham Unitedin në “Old Trafford” me golat e sulmuesit, Romelu Lukaku.

“Djajtë e Kuq” ishin afër edhe golit të tretë, por shtylla ia mohoi atë të riut, Marcus Rashford, që është duke dhuruar spektakël në “Old Trafford” me driblimet dhe shpejtësinë e tij. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 18:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera