Kthehu lart

Shtylla ia mohoi një gol spektakolar Rashfordit (Video)

Shtylla ia mohoi një gol spektakolar Rashfordit (Video) GazetaExpress E diel, 13 Gusht 2017 18:29

Manchester Unitedi ishte afër edhe golit të tretë ndaj West Ham United.

Manchester Unitedi është duke e mposhtur 2:0 West Ham Unitedin në “Old Trafford” me golat e sulmuesit, Romelu Lukaku.

“Djajtë e Kuq” ishin afër edhe golit të tretë, por shtylla ia mohoi atë të riut, Marcus Rashford, që është duke dhuruar spektakël në “Old Trafford” me driblimet dhe shpejtësinë e tij. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 18:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera