Kthehu lart

Shpërthejnë shqiptarët, shënojnë 7 gola në fitoren e thellë të Grasshopers

Shpërthejnë shqiptarët, shënojnë 7 gola në fitoren e thellë të Grasshopers GazetaExpress

Shqiptarët kanë shpërthyer në Zvicër në ndeshjet zhvilluan për Kupë.

Valon Fazlliu dhe Florian Kamberi kanë shënuar nga tri gola, teksa gol shënoi edhe Avdijaj në fitoren prej 10-0 të Grasshopers ndaj Romontois në kuadër të Kupës së Zvicrës. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 17:25
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0