Kthehu lart

Shënohet autogol qesharak në ndeshjen Chelsea – Atletico

Shënohet autogol qesharak në ndeshjen Chelsea – Atletico GazetaExpress

Chelsea e ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Atletico Madridit në “Stamford Bridge” Savic shënoi autogol në minutën e 75’të, pas një goditje të fortë të Eden Hazard.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 05 Dhjetor 2017 22:20
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Courtois tregon pse nuk po e vazhdon kontratën me Chelsean

   ​Courtois tregon pse nuk po e vazhdon kontratën me Chelsean 0

  Të tjera