Kthehu lart

Shembull “Fair Play” në ndeshjen Besiktas – Skënderbeu

Shembull “Fair Play” në ndeshjen Besiktas – Skënderbeu GazetaExpress

​Besiktasi e ka mposhtur 3:2 Skënderbeun në një ndeshje ku “Fair Play” nuk mungoi.

Në kohën kur Besiktasi shënoi golin e parë, një futbollist i Skënderbeut ishte i lënduar dhe në shenj respekti, trajneri i turqve u kërkoi të tijve që të lënë ekipin shqiptar të realizojë gol, për ta barazuar rezultatin në 1:1.

Deri në fund, Besiktasi u tregua më e fortë se Skënderbeu, duke realizuar dy gola, kurse për rezultatin përfundimtar 3:2 realizoi Sabien Lilaj në minutën e 89’të. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 20:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera