Kthehu lart

Shaqiri merr një lajm të mirë para ndeshjes së parë në Premierligë (Foto)

Shaqiri merr një lajm të mirë para ndeshjes së parë në Premierligë (Foto) GazetaExpress E shtune, 12 Gusht 2017 09:29

Everton dhe Stoke City do të përballen sot, nga ora 16:00, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Nga minuta e parë për Stoke Cityn do të luajë edhe ylli kosovar, Xherdan Shaqiri. Përfaqësuesi i Zvicrës pritet të zhvillojë një sezon të mirë në Premierligë.

Kurse, te Evertoni titullar do të jetë edhe sulmuesin anglez, Wayne Roony, i cili u transferua nga Manchester United. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Gusht 2017 09:29
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Policia maqedonase mbylli në autobus lojtarët dhe stafin e Skënderbeut (Video) 0

  Të tjera