Kthehu lart

Sevilla barazon gjithçka ndaj Liverpoolit (Video)

Sevilla barazon gjithçka ndaj Liverpoolit (Video) GazetaExpress

Sevilla ka shokuar vendasit, duke barazuar rezultatin në 2:2 ndaj Liverpoolit në “Anfield”. Joaquin Correa shënoi golin e barazimit në minutën e 72’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:16
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Largohet nga Unitedi, transferohet në Tottenham

   Largohet nga Unitedi, transferohet në Tottenham 0

  Të tjera

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  • ​Formacionet zyrtare: Inter – Atalanta

   ​Formacionet zyrtare: Inter – Atalanta 0