Kthehu lart

Sampdoria po e turpëron kampionin

Sampdoria po e turpëron kampionin GazetaExpress

Sampdoria është duke e deklasuar Juventusin me rezultat 3:0, me golin e shënuar nga Ferrarri në minutën e 79’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 19 Nentor 2017 16:39
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Prishet autobusi, skuadra nuk mbërrin në kohë për ndeshje

   Prishet autobusi, skuadra nuk mbërrin në kohë për ndeshje 0

  Të tjera