Kthehu lart

Sampdoria i shënon supergol Juventusit

Sampdoria i shënon supergol Juventusit GazetaExpress

Sampdoria ka shënuar për 2:0 ndaj Juventusit, me supergolin e mesfushorit Torreira në minutën e 72’të

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 19 Nentor 2017 16:32
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë

   De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë 0

  Të tjera

  • Formacionet zyrtare: Swansea – City

   Formacionet zyrtare: Swansea – City 0

  • Bale shënon me prekjen e parë

   Bale shënon me prekjen e parë 0