Kthehu lart

Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje

Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje GazetaExpress

.

Cristiano Ronaldo ka qenë në disponim në stërvitjen e fundit

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka turpëruar sulmuesin e ri të Los Blancos, Borja Mayoral

Portugezi, gjatë stërvitjes së fundit, ia ka futur topin mes këmbëve 20 vjeçarit, shkruan Express.

Kampioni i Spanjës dhe Evropës nesër do të jetë mysafirë i Getafes nga ora 16:15. /Express/ 

REAL MADRID PLAYERS CRAZY REACTION TO RONALDO'S NUTMEG VS MAYORAL IN TRAINING SESSION
  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Tetor 2017 14:39
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Guardiola i quan qesharake deklaratat e Mourinhos

   ​Guardiola i quan qesharake deklaratat e Mourinhos 0

  Të tjera