Kthehu lart

Ronaldo shënon tjetër gol për Realin (Video)

Ronaldo shënon tjetër gol për Realin (Video) GazetaExpress

Reali po fiton 2:0 ndaj Apoelit në "Santiago Bernabeu".

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë Apoelit. Për 2:0 shënoi sërish Cristiano Ronaldo. Ai realizoi nga penaltia në minutën e 51’të. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0