Kthehu lart

Rijeka shokon Milanin

Rijeka shokon Milanin GazetaExpress

Rijeka ka kaluar në epërsi ndaj Milanit në Europa League, me golin e shënuar nga Puljic në minutën e 7’të

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 19:08
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë

   De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë 0

  Të tjera

  • Formacionet zyrtare: Swansea – City

   Formacionet zyrtare: Swansea – City 0

  • Bale shënon me prekjen e parë

   Bale shënon me prekjen e parë 0