Kthehu lart

Real – Villarreal, formacionet

Real – Villarreal, formacionet GazetaExpress

Zidane nuk pritet të bëjë ndryshime kundër Villarrealit.

Zinedine Zidane pritet të hedhë në fushë formacionin e zakonshëm kundër Villarrealit, duke mos bërë asnjë ndryshim nga ai i zakonshmi.

Nga sfida e fundit, ndryshimi i vetëm pritet të jetë Dani Carvajal, i cili kthehet nga suspendimi. Vendin e të lënduarit, Sergio Ramos, do ta zë sërish Nacho.

Ndeshja mes Realit dhe Villarrealit zhvillohet sot në “Santiago Bernabeu”.

Reali gjendet në pozitën e katërt me 32 pikë, kurse Villarreal në atë të gjashtë me 28 pikë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Janar 2018 09:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera