Kthehu lart

Real Madridi e vëzhgon adoleshentin e Manchester City

Real Madridi e vëzhgon adoleshentin e Manchester City GazetaExpress

.

Real Madridi është duke e gjurmuar përparimin e adoleshentit të Manchester City, Brahim Diaz, sipas OK Diario.

Përfaqësuesi spanjoll U-21 ka mahnitur nga përgatitjeve parasezonale për City, si dhe ka shënuar gol kundër Real Madridit në turneun ICC në Shtetet e Bashkuara, transmeton Express.

Me Real Madridin që është në kërkim të adoleshentëve më të mirë në futboll, Diaz, i cili mund të luajë si anësor apo edhe si 10-sh, ka dalë të jetë cak i klubit madrilen. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 13:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera