Kthehu lart

Real Madridi e vëzhgon adoleshentin e Manchester City

Real Madridi e vëzhgon adoleshentin e Manchester City GazetaExpress

.

Real Madridi është duke e gjurmuar përparimin e adoleshentit të Manchester City, Brahim Diaz, sipas OK Diario.

Përfaqësuesi spanjoll U-21 ka mahnitur nga përgatitjeve parasezonale për City, si dhe ka shënuar gol kundër Real Madridit në turneun ICC në Shtetet e Bashkuara, transmeton Express.

Me Real Madridin që është në kërkim të adoleshentëve më të mirë në futboll, Diaz, i cili mund të luajë si anësor apo edhe si 10-sh, ka dalë të jetë cak i klubit madrilen. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 13:29
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Boston i pandalshëm, shënon fitoren e 15-të më radhë

   ​Boston i pandalshëm, shënon fitoren e 15-të më radhë 0

  Të tjera