Kthehu lart

Real Madrid befason me përforcimin e ri

Real Madrid befason me përforcimin e ri GazetaExpress

Real Madrid ia ka vënë syrin një sulmuesi të ri

Sipas portalit spanjoll, Fichajes.com, Real Madrid është duke kërkuar sulmuesin e Baselit, Dimitri Oberlin.

Në fakt, Oberlin është nën kontratë me ekipin austriak, Red Bull Salzburg, por është i huazuar te Baselit, përcjell Express.

Oberlin, i cili është me nënshtetësi zvicerane, më herët ka qenë pjesë e skuadrave si: Zurich, FC Liefering dhe SC Rheindorf Altach. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 10 Tetor 2017 09:21
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Inter pas penalltive eliminon skuadrën e Serie C, kalon në çerekfinale

   ​Inter pas penalltive eliminon skuadrën e Serie C, kalon në çerekfinale 0

  Të tjera