Kthehu lart

Portieri i Kosovës reagon ndaj FFK-së: “Të gjitha këto nuk mjaftuan...”

Portieri i Kosovës reagon ndaj FFK-së: “Të gjitha këto nuk mjaftuan...” GazetaExpress

Hajdini ka shpërthyer ndaj FFK-së, pasi nuk zuri vend në formacionin e vitit të Superligës.

Portieri i Kosovës, Bledar Hajdini, është i zhgënjyer me çmimet e ndara nga Federata e Futbollit të Kosovës në ceremoninë e laureatëve për vitin 2017, shkruan Gazeta Express.

Portieri i Trepçës 89 ka reaguar pwrmes rrjeteve sociale. Ai ka publikuar sukseset që arriti me Trepçën 89 vitin që lamë pas dhe dëshpërimin që mori nga ceremonia e sotme e FFK-së.

“Të gjitha këto nuk mjaftuan” është reagimi i Hajdinit në Facebook.

Hajdini llogaritet si portieri më i mirë ne vend aktualisht por që nuk zuri vend në formacionin e vitit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 21:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera