Kthehu lart

Rashica transferohet në Serie A (Foto)

Rashica transferohet në Serie A (Foto) GazetaExpress

Milot Rashica, mesfushori i Kosovës dhe Vitesses, gjatë verës mund të transferohet në Napoli

Sipas Calciomercato.com, drejtuesit e Napolit vazhdojnë të interesohen për mesfushorin vushtrrias, Milot Rashicën.

Ekipi nga Serie A e sheh yllin e Kosovës si pasardhës të Jose Callejónit, i cili mund të largohet nga skuadra në fund të sezonit, përcjell Express.

Rashica, i cili po shkëlqen në Holandë, ka kontratë me Vitessesn deri në verën e viti 2020, përcjell Express.

Por, më herët është raportuar se për Rashicën interesim ka shfaqur edhe Roma e Lazio /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 21 Prill 2017 12:39
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera