Kthehu lart

Rashica e nis sezonin me gol të bukur dhe asist (Video)

Rashica e nis sezonin me gol të bukur dhe asist (Video) GazetaExpress

Rashica ka shënuar dhe asistuar në fitoren e Vitesses prej 4-1 ndaj Bredan.

Anësori i Kosovës, Milot Rashica, e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin në Holandë. Ai ka shënuar një gol dhe ka asistuar në një tjetër në fitoren prej 4-1 të Vitesses ndaj Bredan.

Rashica asistoi në golin e tretë për Mavatz në minutën e 32’të, derisa realizoi një gol të bukur në minutën e 78’të.

Për Vitessen dy golat e tjerë i shënuan Bruns e Linssen, kurse golin e vetëm për mysafirët e shënoi Ambrose. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Gusht 2017 23:11
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera