Kthehu lart

Ramos shënon gol të bukur (Video)

Ramos shënon gol të bukur (Video) GazetaExpress

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Apoelit. Për 3:0 shënoi Sergio Ramos në mënyrë akrobatike në minutën e 62’të.


Sergio Ramos Super Goal HD - Real Madrid_t3-0... by taftadarka2016

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:05
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0