Kthehu lart

​Ramos shënon dy penallti për Spanjën

​Ramos shënon dy penallti për Spanjën GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 21:05

Spanja është duke fituar 2:3 në miqësoren që po zhvillohet ndaj Rusisë

Kombëtarja spanjolle po fiton 2:3 ndaj Rusisë, falë edhe dy golave nga penalltia të kapitenit Sergio Ramos.

Golin tjetër për Spanjën e shënoi mbrojtësi i majtë i Barcelonës, Jordi Alba. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 21:05
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera