Kthehu lart

Ramos, i pasigurt rreth së ardhmes së Ronaldos në Real Madrid

Ramos, i pasigurt rreth së ardhmes së Ronaldos në Real Madrid GazetaExpress E mërkurë, 15 Nentor 2017 08:00

Mbrojtësi spanjoll Sergio Ramos është i pasigurt rreth së ardhmes së bashkëlojtarit të tij Cristiano Ronaldo në Real Madrid.

Raportohet se Ronaldo, 32-vjeçar, do të largohet nga kampioni i La Ligës dhe Ligës së Kampionëve përkundër faktit se ka kontratë deri në verën e vitit 2021, transmeton Express.

I pyetur rreth të ardhmes së lojtarit pas barazimit 3-3 të Spanjës në një miqësore ndaj Rusisë, Ramos ka thënë se nuk ia ka idenë.

“Cristiano po largohet? Pyetini atë, unë s’i di këto gjëra”, ka thënë mbrojtësi i Real Madridit. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 15 Nentor 2017 08:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera