Kthehu lart

Punë e kryer: Coutinho në Barcelonë (Video)

Punë e kryer: Coutinho në Barcelonë (Video) GazetaExpress

Philippe Coutinhon në sezonin e ri do të bartë fanellën e Barcelonës

Largimi i Philippe Coutinhos nga Liverpool është çështje kohe. Ylli brazilian shumë shpejtë pritet të kompletoj transferimin te Barcelona.

Këtë e dëshmon edhe heqja e reklamave të Coutinhos nga dyqanet e Liverpoolit, shkruan Mundo Deportivo, përcjell Express.

Disa qytetarë kanë filmuar momentin kur posteri i brazilianit, me fanellën e Liverpoolit, hiqet nga reklama në një dyqan.

Tani i mbetet Liverpoolit që të diskutoj me Barcelonën për çmimin e brazilianit. Ish anëtari i Interit pritet t’i kushtojë klubit katalunas rreth 100 milionë euro. /Express/ 

Coutinho Posters being taken off!!!


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 10:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera