Kthehu lart

Punë e kryer: Coutinho në Barcelonë (Video)

Punë e kryer: Coutinho në Barcelonë (Video) GazetaExpress

Philippe Coutinhon në sezonin e ri do të bartë fanellën e Barcelonës

Largimi i Philippe Coutinhos nga Liverpool është çështje kohe. Ylli brazilian shumë shpejtë pritet të kompletoj transferimin te Barcelona.

Këtë e dëshmon edhe heqja e reklamave të Coutinhos nga dyqanet e Liverpoolit, shkruan Mundo Deportivo, përcjell Express.

Disa qytetarë kanë filmuar momentin kur posteri i brazilianit, me fanellën e Liverpoolit, hiqet nga reklama në një dyqan.

Tani i mbetet Liverpoolit që të diskutoj me Barcelonën për çmimin e brazilianit. Ish anëtari i Interit pritet t’i kushtojë klubit katalunas rreth 100 milionë euro. /Express/ 

Coutinho Posters being taken off!!!


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 10:59
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Messi, 6 gola larg rekordit historik

   Messi, 6 gola larg rekordit historik 0

  Të tjera

  • Pochettino, pasardhës i Zidanit

   Pochettino, pasardhës i Zidanit 0

  • Tottenham – Liverpool, formacionet

   Tottenham – Liverpool, formacionet 0