Kthehu lart

Prishtina përforcohet me katër basketbollistë

Prishtina përforcohet me katër basketbollistë GazetaExpress

​KB Prishtina ka konfirmuar se është përforcuar me katër basketbollistë.

Valon Bunjaku, Alban Latifaj, Ardit Beqiri dhe Gazzali Makasqi janë përforcimet e Prishtinës.

“Në prag të fillimit të pjesës së dytë të kampionatit, ekipi ynë ka angazhuar katër lojtarë të rinj, por me perspektivë të cilët do të ndihmojnë lojtarët tjerë me përvojë si Edo, Graniti, Albani e Fisi. Bëhet fjalë për basketbollistët, Valon Bunjaku, Alban Latifaj, Ardit Beqiri dhe Gazzali Makasqi”, ka shkruar KB Prishtina në Facebook.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 20:18
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera