Kthehu lart

Prishtina – Bashkimi, ky është rezultati pas pjesës së parë

GazetaExpress

Prishtina është duke e mposhtur Bashkimin në Pallatin e Rinisë

Prishtina po fiton 36 me 32 ndaj Bashkimit në ndeshjen e tretë finale që po zhvillohet në Pallatin e Rinisë në Prishtinë.

Bashkimi ishte duke fituar ndaj Prishtinës, por kjo e fundit, një minutë para mbylljes së çerekut të dytë, arriti të shënojë pesë pikë të shpejta për ta quar rezultatin momental 36:32.

Deri më tani gjithçka është e barabartë në serinë e finale 1:1.

Bashkimi ka fituar ndeshjen e parë në Pallatin e Rinisë, derisa Prishtina fitoi ndeshjen e dytë në Prizren. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Maj 2017 19:49
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera