Kthehu lart

​Portugalia barazon me SHBA

​Portugalia barazon me SHBA GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 23:35

Portugalia dhe SHBA kanë barazuar 1:1 në një miqësore të zhvilluar në Leiria

Kombëtarja e Portugalisë dhe ajo e SHBA’së kanë barazuar në miqësoren ndërmjet tyre të zhvilluar në Estádio Dr. Magalhães Pessoa.

SHBA kaloi e para në epërsi në minutën e 21 me anë të McKennie, ndërsa vendësit u përgjigjën me anë të mbrojtësit të majtë Antunes në minutën e 31’.

Në këtë ndeshje për Portugalinë nuk luajti Cristiano Ronaldo, i cili është në përgatitje me Real Madridin. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 23:35
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera