Kthehu lart

Porosia e Ramosit pas shortit të Ligës së Kampionëve (Foto)

Porosia e Ramosit pas shortit të Ligës së Kampionëve (Foto) GazetaExpress

Sergio Ramos ka zgjedhur llogarinë e tij në Twitter për të dhënë një porosi për shortin e Ligës së Kampionëve.

"Shkojmë. Le ta bëjmë këtë", ka shkruar ai, duke aluduar në kualifkimin në finale.

Nëse Real fiton Ligën e Kampionëve do të bëhet ekipi i parë që e ka fituar këtë garë për 2 vite radhazi në formatin aktual.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Temat:
  Data: 21 Prill 2017 12:48
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Liverpool eliminohet nga kupa

   ​Liverpool eliminohet nga kupa 0

  Të tjera