Kthehu lart

Përleshje masive mes tifozëve para ndeshjes në Champions League (Video)

Përleshje masive mes tifozëve para ndeshjes në Champions League (Video) GazetaExpress

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe atyre. 

Maribori dhe Spartak Moska po barazojnë 0:0 pas pjesës së parë. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:37
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0