Kthehu lart

Pas Iniestas, ylli i radhës vazhdon kontratën me Barcelonën

Pas Iniestas, ylli i radhës vazhdon kontratën me Barcelonën GazetaExpress

Sergi Roberto është duke pritur që të vazhdojë kontratën me Barcelonën

Pas Andrés Iniesta, Barcelona po punon që të blindoj edhe lojtarët e tjerë të ekipit, shkruan Mundo Deportivo.

Sipas të përditshmes sportive katallane,  në radhë për të vazhduar kontratën me ekipin nga La Liga është Sergi Roberto, përcjell Express.

Roberto pritet të mbetet edhe për një kohë të gjatë “Camp Nou” pasi bën pjesë në planet e trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Tetor 2017 12:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera