Kthehu lart

Nuk ndalet Manchester City (Video)

Nuk ndalet Manchester City (Video) GazetaExpress

City po fiton 3:0 ndaj Feyenoordit.

Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Feyenoordit. Sulmuesi, Gabriel Jesus, shënoi për 3:0 në minutën e 25’të. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:12
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0