Kthehu lart

Nuk kanë të ndalur shqiptarët, shënon edhe Lenjani (Foto)

Nuk kanë të ndalur shqiptarët, shënon edhe Lenjani (Foto) GazetaExpress

Shqiptarët kanë shpërthyer në Zvicër në ndeshjet zhvilluan për Kupë.

Lenjani ka shënaur gol në fitoren e thellë të Sionit ndaj Gränichen prej 9:1. Lenjani e shënoi golin e pestë në këtë ndeshje.

Në kupën e Zvicrës, kanë realizuar edhe Florian Kamberi (tre gola), Valon Fazliu (tre gola) dhe Avdijaj një gol në fitoren e thellë të Grasshopers ndaj Romontois, derisa edhe Taulant Xhaka ka shënuar për Baselin, shkruan Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 17:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera