Kthehu lart

Nuk kanë të ndalur shqiptarët, shënon edhe Lenjani (Foto)

Nuk kanë të ndalur shqiptarët, shënon edhe Lenjani (Foto) GazetaExpress E diel, 13 Gusht 2017 17:34

Shqiptarët kanë shpërthyer në Zvicër në ndeshjet zhvilluan për Kupë.

Lenjani ka shënaur gol në fitoren e thellë të Sionit ndaj Gränichen prej 9:1. Lenjani e shënoi golin e pestë në këtë ndeshje.

Në kupën e Zvicrës, kanë realizuar edhe Florian Kamberi (tre gola), Valon Fazliu (tre gola) dhe Avdijaj një gol në fitoren e thellë të Grasshopers ndaj Romontois, derisa edhe Taulant Xhaka ka shënuar për Baselin, shkruan Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 17:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera