Kthehu lart

Nikoqiri e shënon golin e parë në Kupën e Botës

Nikoqiri e shënon golin e parë në Kupën e Botës GazetaExpress

​Rusia po fiton 1-0 kundër Arabisë Saudite.

Rusia ka kaluar në epërsi kundër Arabisë Saudite në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Luzhniki”, sfida hapëse e këtij Botërori.

Golin e parë në Kupën e Botës e realizoi, Yuri Gazinskiy, në minutën e 12-të, duke kaluar Rusinë në epërsi kundër Arabisë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 17:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera