Kthehu lart

​Nigeria përmbys Argjentinën, Iwobi shënon het trik

​Nigeria përmbys Argjentinën, Iwobi shënon het trik GazetaExpress

Nigeria ka shënuar fitore në miqësoren ndaj Argjentinës me rezultat 2:4

Argjentina pavarësisht se ka qenë duke fituar 2:0, në fund është mposhtur 2:4 në miqësoren ndaj Nigerisë.

Banega dhe Aguero shënuan për 2:0, por mysafirët u përgjigjen me golat e Ihenacho dhe Iwobi het trik.

Në këtë ndeshje nuk ishte i pranishëm ylli i Barcelonës, Leo Messi. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 19:24
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës

   Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës 0

  Të tjera