Kthehu lart

Neymar: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve

Neymar: Mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve GazetaExpress

Neymar beson se PSG-ja ka skuadër për ta fituar Ligën e Kampionëve.

Paris Saint Germaini e nisi me goleadë aventurën në Ligën e Kampionëve ku synimi kryesor do të jetë triumfi.

Neymar, i cili shënoi në fitoren prej 5:0 të PSG-së ndaj Celticut, beson kanë skuadër për të triumfuar këtë edicion në Champions League.

“Kemi një ekip të shkëlqyer, nëse vazhdojmë kështu, kemi shanse që ta fitojmë Ligën e Kampionëve”, theksoi Neymar.

“Jam i lumtur që e nisëm me fitore. Normal, nuk është pothuajse gjithçka vetëm të shënosh shumë gola, por kjo është më e rëndësishmja. Për fitore erdhëm dhe jam i lumtur për paraqitjen që bëmë”, shtoi ai pas ndeshjes. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 17:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  Të tjera

  • Sampdoria po e turpëron kampionin

   Sampdoria po e turpëron kampionin 0

  • Sampdoria i shënon supergol Juventusit

   Sampdoria i shënon supergol Juventusit 0