Kthehu lart

Neymar flet për “Topin e Artë”

Neymar flet për “Topin e Artë” GazetaExpress

Neymar thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”.

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, i cili u transferua në Francë për 222 milionë euro, thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”.

Por, braziliani nuk e ka fshehur dëshirën për ta pasur këtë çmim një ditë në duart e tij.

“Natyrisht çdo lojtar ëndërron “Topin e Artë”. Por, nuk duhet të mendoj për atë. Duhet të mendoj se çfarë është më e mira për grupin, për ekipin”, u shpreh Neymari pas fitores 5:0 ndaj Celticut në Champions League. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 16:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Bardhi shënon në fitoren ndaj Sociedadit të Januzajt

   Bardhi shënon në fitoren ndaj Sociedadit të Januzajt 0

  Të tjera