Kthehu lart

“Nëna më bëri të bukur dhe kundër Real Madridit” (Foto)

“Nëna më bëri të bukur dhe kundër Real Madridit” (Foto) GazetaExpress

E dashura e Theo Hernandezit, mbrojtësit të Aalvesit, ka tronditur Real Madridin

Theo Hernandez, mbrojtësi i Atletico Madridit, i cili është i huazuar te Alaves, është pranë transferimit te Real Madrid.

Por, si duket Hernandezit i ka dalë një pengesë serioze. Ai është në lidhje me bukuroshen Adriana Pozueco, një tifoze e çmendur e Atleticos, e cila e urren Real Madridin.

 “Nëna më ka bërë të bukur, të zgjuar dhe kundër Realit”, shkroi në rrjetet sociale bukuroshja Adriana, e cila profilin e saj në “Instagram” e ka të mbushur me foto ku mban veshur bluzën e Atleticos.

Megjithatë, Theo Hernandez ka krye vizitat mjekësore dhe transferimi te Reali duket një çështje e mbyllur.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 17 Maj 2017 15:40
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Spalletti i lodhur: Mos më vendosni afër Mourinhos

   Spalletti i lodhur: Mos më vendosni afër Mourinhos 0

  Të tjera