Kthehu lart

Nedved befason me deklaratën për shortin

Nedved befason me deklaratën për shortin GazetaExpress

Pavel Nedved është treguar i matur në deklarata pas shortit të Ligës së Kampionëve.

"Të luash kundër një skuadre plot me talentë të rinjë që nuk kanë çfarë të humbasin është e rrezikshme", deklaroi zv. Presidenti i Juventusit.

"Në Ligën e Kampionëve duhet të bësh më të mirën tënde në çdo lojë dhe ky është synimi ynë", shtoi ai.

"Në Barcelonë bëmë një gjë të madhe, por lojtarët tani janë të fokusuar që të fitojnë Kupën", tha çeku.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 12:39
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Paulinho shënon sërish për Barcelonën

   Paulinho shënon sërish për Barcelonën 0

  Të tjera

  • Penallti për Bayernin

   Penallti për Bayernin 0

  • “Hysaj në Juventus, Real ose PSG”

   “Hysaj në Juventus, Real ose PSG” 0