Kthehu lart

Ndryshojnë koeficientët e fituesit të Ligës së Kampionëve pas shortit (FOTO)

Ndryshojnë koeficientët e fituesit të Ligës së Kampionëve pas shortit (FOTO) GazetaExpress

Pas shortit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku Reali do të takohet me Atleticon e Juventusi me Monacon, "Zonja e Vjetër" tani po konsiderohet favorite për ta fituar këtë garë.

Vetëm dje, para hedhjes së shortit, Reali i Madridit ishte favorit për ta fituar garën më prestigjioze në futbollin e klubeve.

Mirëpo, pas tërheqjes së shortit sot, kjo ka ndryshuar. Tani Juventusi është favorit nga shumica e bastoreve për ta fituar Ligën e Kampionëve.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 12:57
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Liverpool eliminohet nga kupa

   ​Liverpool eliminohet nga kupa 0

  Të tjera