Kthehu lart

Mourinho nuk e përjashton transferimin e Sanchezit

Mourinho nuk e përjashton transferimin e Sanchezit GazetaExpress

Mourinho ka lavdëruar Sanchezin, për të cilin ka shprehur interesim edhe Manchester Unitedi.

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka refuzuar të përjashtojë transferimin e mundshëm të Alexis Sanchez, që pritet të ndërrojë skuadër gjatë afatit kalimtar të janarit.

“Nuk dua të them asnjë fjalë për situatën e Alexis Sanchez. Krejt çfarë mund të them, Sanchez është lojtar fantastik, përveç që është lojtar i Arsenalit dhe ndjej se nuk duhet të flasë më shumë”, u shpreh Mourinho.

Për Sanchezin është duke insistuar edhe Manchester City. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 18:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera