Kthehu lart

Mourinho blen sulmues për 190 milionë euro

Mourinho blen sulmues për 190 milionë euro GazetaExpress

Pas Real Madridit, edhe Manchester United ka hyrë në garë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane

Harry Kane gjatë verës së ardhshme mund të largohet nga Tottenhami. Interesim për anglezin kanë shfaqur ekipe të mëdha evropiane.

Pas Real Madridit, edhe Manchester United ka hyrë në garë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, shkruan tabloidi britanik, The Sun.

Sipas këtij tabloidi, “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm t’i ofrojnë Tottenhamit 190 milionë euro (170 milionë funte) për sulmuesin anglez, përcjell Express.

Kurse, më herët është raportuar se Reali është i gatshëm të ofroj 200 milionë për Kanen ose tre yjet e skuadrës: Karim Bezeman, Gareth Balen dhe Luka Modricin. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Tetor 2017 14:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera