Kthehu lart

Monaco trondit Mbappen (Foto)

Monaco trondit Mbappen (Foto) GazetaExpress

Mbappe është lënë në stol për ndeshjen me Dijonin.

Talenti francez i Monacos, Kylian Mbappe, është lënë në stol për sfidën e xhiros së dytë në Ligue 1 që kampioni e zhvillon në udhëtim me Dijon, shkruan Gazeta Express.

Ky veprim i trajnerit të Monacos ka rritur edhe më shumë spekulimet se Mbappe mund të transferohet te PSG-ja, klub i vetëm që është e gatshme t’ia plotësojë kërkesat 18 vjeçarit, i cili thuhet se do të përfitojë 18 milionë euro në sezon. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 16:27
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera